Entity View Mode Normalize (1.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Use entities as row data.
uk: Використовувати сутності як рядкові дані.
