Entity Visibility Preview (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Bundle
gu: બંડલ
