Entity visibility preview (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
