Entity Visibility Preview (8.x-1.10) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Access
fa: دسترسی

en: Preview message
fa: پیش‌نمایش پیام

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژگان

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Bundle
fa: بسته

en: Categorization
fa: دسته‌بندی
