Entity visibility preview (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
