Entity Visibility Preview (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
