Entity Visibility Preview (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Bundle
hy: Փաթեթ
