Entity visibility preview (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
