Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Vocabulary ID
cy: ID geirfa

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
