Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Preview message
he: תצוגה מקדימה

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Bundle
he: חבילה

en: Checkboxes
he: תיבות סימון
