Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Preview message
hu: Üzenet előnézete

en: Vocabulary ID
hu: Szótárazonosító

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Categorization
hu: Kategorizálás

en: Bypass access checks
hu: Hozzáférés-ellenőrzések kihagyása

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Empty formatter
hu: Üres formázó

en: Show widget details as open by default
hu: A felületi elem részletei alapértelmezetten megnyitva látszódjanak
