Entity Visibility Preview (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Preview message
lv: Vēstules priekšskatījums

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts
