Entity Visibility Preview (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Preview message
el: Προεπισκόπιση μηνύματος

en: Vocabulary ID
el: ID λεξιλογίου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Bundle
el: Ομάδα
