Entity Visibility Preview (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: Plugin ID
et: Plugina ID
