Entity Visibility Preview (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Preview message
da: Gennemse besked

en: Vocabulary ID
da: Ordforråd ID

en: Default value
da: Standardværdi

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Bypass access checks
da: Tilsidesæt adgangskontrol
