Entity Visibility Preview (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Vocabulary ID
ps: قاموس پېژند

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
