Entity Visibility Preview (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Preview message
tr: Mesajı önizle

en: Vocabulary ID
tr: Sözlük ID

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Bypass access checks
tr: Erişim denetimlerini atla

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
