Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Vocabulary ID
be: ID слоўніка

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор
