Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Preview message
cs: Náhled zprávy

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
