Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Preview message
fi: Esikatsele

en: Vocabulary ID
fi: Sanaston ID

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Bypass access checks
fi: Ohita oikeuksien tarkistus
