Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Preview message
mr: खाजगी संदेश

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल
