Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Preview message
sk: Prehliadnuť správu

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
