Entity Visibility Preview (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет
