Entity Visibility Preview (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Vocabulary ID
bo: སྤྱི་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ
