Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Preview message
bs: Pregled poruke

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
