Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Access
ca: Accés

en: Preview message
ca: Visualització prèvia

en: Vocabulary ID
ca: ID del vocabulari

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Plugin ID
ca: ID del connector
