Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Access
eu: Atzipena

en: Preview message
eu: Mezuaren aurrebista

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
