Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Access
gl: Acceso

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete
