Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Access
hr: Pristup

en: Preview message
hr: Pregledaj poruku

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
