Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Access
lt: Priėjimas

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
