Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Access
pl: Dostęp

en: Preview message
pl: Podgląd wiadomości

en: Vocabulary ID
pl: Identyfikator słownika

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Field machine name
pl: Nazwa wewnętrzna pola

en: Bypass access checks
pl: Omiń sprawdzanie dostępu

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
