Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Access
ur: رسائی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Bundle
ur: بنڈل
