Entity Visibility Preview (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Access
vi: Truy cập

en: Preview message
vi: Xem trước thông điệp

en: Vocabulary ID
vi: ID từ vựng

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
