Entity Visibility Preview (8.x-1.10) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Access
hi: पहुंच

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Bundles
hi: बंडल

en: Bundle
hi: पोटली
