Entity Visibility Preview (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: Access
jv: Akses

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Default value
jv: Biji gawan
