Entity Visibility Preview (8.x-1.10) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Access
oc: Accès

en: Vocabulary ID
oc: Identificant (ID) de vocabulari

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
