Entity Visibility Preview (8.x-1.10) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Access
ru: Доступ

en: Preview message
ru: Предпросмотр сообщения

en: Vocabulary ID
ru: ID словаря

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Bypass access checks
ru: Пропускать проверки доступа

en: Plugin ID
ru: ID плагина
