Entity Visitors (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
