Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep
