Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
