Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
