Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja
