Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
