Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн
