Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း
