Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
