Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
