Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
