Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında
