Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
